Projelendirme


İhtiyacınız olan Endüstriyel ve Lojistik tesisler, Yönetim binaları, Ar-Ge ve Laboratuvar binaları, Eğitim tesisleri, Alışveriş merkezleri, Sağlık tesisleri, Katlı otoparklar, Hangarlar, Çok katlı konut ve binalar, Köprü ve v.b yapılar, ücretsiz olarak uzman ekiplerimizce yerinde ve yerleşim alanınızı en uygun şekilde değerlendirerek projelendirirler.

İmalat


Projelendirilen yapılar için ihtiyaç duyulacak kazan/basınçlı kaplar, çelik, boru, tank v.b gibi imalatlar gerçekleştirilir.

Montaj


Proje planına ve statik hesaplamalara uygun üretilmiş imalatlar montaj konusunda deneyimli uzman personel tarafından montaj sahasında gerekli güvenlik tedbirleri alınmış olarak birleştirilerek yapı inşa edilir. Montaj işlemi yapının belkemiğini teşkil eder ve hata kabul etmez.
Firmamızın yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projeler, gurur kaynağımız olarak hala ayaktadır.

Bina Giydirme


Projelerimizi anahtar teslimi olarak da gerçeklemekteyiz. Projenin çelik konstrüksiyon inşasının yanında, yapının çelik konstrüksiyon dışında kalan kalıp, inşaat, dış cephe kaplama, çatı, izolasyon, sıva, alçıpan kaplama ve boya v.b. işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.